Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Naszym celem jest przygotowanie uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Naszym priorytetem jest przygotowanie młodych ludzi do realnych sytuacji komunikacyjnych czyli po prostu do życia. Stąd największy nacisk stawiany jest na komunikację. Na zajęciach nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne, ani nic co wydaje się im "bez sensu". W efekcie nauka staje się przyjemną, pełną zabawy i frajdy, a uczniowie swobodnie i pewnie posługują się językiem angielskim.

Dla młodzieży

 

Maksymalna ilość osób w grupie to siedem.
Małe grupy przekładają się na efekty. Młodzi ludzie mogą się ze sobą lepiej poznać i dzięki temu pracować wspólnie w przyjaznej atmosferze a to z kolei sprzyja komunikacji. Dla lektora poznanie swojej grupy oznacza lepsze dopasowanie materiałów do preferencji uczniów a to - wiadomo - lepsze efekty :)
 
Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Świdnica - KONWERSA
tel. +48 780 047 999, e-mail: swidnica@konwersa.pl