Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Naszym celem jest przygotowanie uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

  • Musimy sobie uświadomić, że nowe pokolenie wzrastało już w kompletnie innych czasach. Towarzyszyły im komputery, gry na PlayStation i zabawne aplikacje. To wpłynęło na ich potrzeby edukacyjne. Lekcje przy stolikach z tym samym podręcznikiem przez cały rok to dla nich synonim nudy i przykrego obowiązku. U nas każda lekcja ma zaskakiwać i zachwycać. Nowości i pozytywne emocje sprzyjają podwyższonej koncentracji. Każdy nowy materiał będzie przepracowany na planszówkach, grach komputerowych, zaadaptowanych grach podwórkowych i ruchowych. Tak jak najbardziej lubią uczyć się dzieci.
  • Stawiamy nacisk na komunikację bo przecież uczymy sie języka, żeby rozmawiać - prawda? :)
  • Chodzi o oswojenie z językiem mówionym i w tym celu zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze i małym gronie. Grupa nigdy nie przekroczy 7 osób.
Jak uczymy

 

Stosujemy wnioski płynące z badań nad mózgiem aby uczynić proces uczenia się jak najbardziej efektywnym i jak najlepiej wykorzystać potencjał dzieci i młodzieży. Efekty stosowania nauronauk w nauczaniu języków obcych przekadają się na realne umiejętności, które mogą być wykorzystywane w praktyce. Znaczy to, że młodzi ludzie będą w stanie poradzić sobie na zagranicznych wakacjach w niemal każdej sytuacji, np. w restauracji, czy na ulicy.

Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Świdnica - KONWERSA
tel. +48 780 047 999, e-mail: swidnica@konwersa.pl