Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Naszym celem jest przygotowanie uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Korzystamy z metody stworzonej dla współczesnych dzieci, pokolenia PlayStation i Minecrafta, dzieci, które niekoniecznie chcą siedzieć przy stole z podręcznikiem. Metoda została przeanalizowana przez badaczy z Harvard Graduate School, University of Newcastle oraz University of Oxford i została licencjonowana przez British Council na całym świecie.

zobacz ofertę

Naszym priorytetem jest przygotowanie młodych ludzi do realnych sytuacji komunikacyjnych czyli po prostu do życia. Stąd największy nacisk stawiany jest na komunikację. Na zajęciach nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne, ani nic co wydaje się im "bez sensu". W efekcie nauka staje się przyjemną, pełną zabawy i frajdy, a uczniowie swobodnie i pewnie posługują się językiem angielskim.

 

zobacz ofertę

Musimy sobie uświadomić, że nowe pokolenie wzrastało już w kompletnie innych czasach. Towarzyszyły im komputery, gry na PlayStation i zabawne aplikacje. To wpłynęło na ich potrzeby edukacyjne. Lekcje przy stolikach z tym samym podręcznikiem przez cały rok to dla nich synonim nudy i przykrego obowiązku. U nas każda lekcja ma zaskakiwać i zachwycać. Nowości i pozytywne emocje sprzyjają podwyższonej koncentracji. Każdy nowy materiał będzie przepracowany na planszówkach, grach komputerowych, zaadaptowanych grach podwórkowych i ruchowych. Tak jak najbardziej lubią uczyć się dzieci.

zobacz ofertę
Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Świdnica - KONWERSA
tel. +48 780 047 999, e-mail: swidnica@konwersa.pl